راهنمای ثبت نام

لطفا برای ثبت نام در کنگره راهنمای تصویری را تا پایان مطالعه نمایید:

- پژوهشگران محترمی که قبل از 17 تیر ماه در سایت ثبت نام کرده اند جهت اطلاع از نام کاربری و رمز عبور به بند شماره 9 مراجعه نمایند.

مراحل ثبت نام : 1-ثبت نام در سایت 2-ورود به پنل کاربری  3-تکمیل فرم ثبت نام در کنگره  4-تکمیل فرم ارسال مقالات  5-پرداخت هزینه های کنگره

1-ثبت نام در سایت

1-1 ابتدا در صفحه اصلی و از بخش "ثبت نام و ورود کابران" بر روی ثبت نام کلیک کنید و یا از منوی ثبت نام بر روی "ثبت نام در سایت" کلیک نمایید.

1-2 در فرم نمایش داده شده نام خانوادگی، نام کاربری، رمزعبور و ایمیل معتبر خود را وارد نمایید(رمزعبور و نام کاربری را در جایی امن یادداشت نمایید)

2-ورود به پنل کاربری

2-1 با مراجعه به صفحه اصلی و بخش "ثبت نام و ورود کاربران" بر روی علامت قفل موجود در کنار گزینه ثبت نام کلیک کرده و با وارد نمودن نام کاربری و رمزعبور خود وارد پنل کاربریتان شوید.

2-2 پس از ورود به پنل کاربری ارجاع داده می شوید و  منوی "ثبت نام" و "پنل کاربری" برای شما در منوی اصلی سایت قابل مشاهده خواهد بود.

3-تکمیل فرم ثبت نام در کنگره

3-1 لطفا ابتدا از منوی ثبت نام > "ثبت نام در کنگره" را انتخاب نمایید ، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و بر روی ثبت نام در کنگره کلیک نمایید.

4-تکمیل فرم ارسال مقالات

4-1 سپس از منوی ثبت نام > "ارسال مقالات" را انتخاب نمایید، و جهت ارسال مقاله اقدام فرمایید.

5-پرداخت هزینه های کنگره

5-1 لطفا برای پرداخت هزینه های کنگره و مقالات از منوی ثبت نام > "پرداخت هزینه های کنگره" را انتخاب نمایید، و موارد پرداخت را انتخاب نموده و پرداخت را انجام دهید.(مشاهده جدول هزینه ها)

 

6- برای پیگیری وضعیت مقالات،ثبت نام و پرداخت های خود می توانید به منوی  پنل کاربری > "مشاهده پروفایل"  مراجعه نمایید.

7- جهت تغییر اطلاعات ثبت نام از منوی "ویرایش اطلاعات ثبت نام" و برای تغییر اطلاعات مقالات از منوی "ویرایش اطلاعات مقالات" استفاده نمایید.

8- چنانچه قصد تغییر رمز عبور و ایمیل خود را دارید به منوی  پنل کاربری > "ویرایش مشخصات پروفایل" مراجعه نمایید.

9- پژوهشگران محترمی که قبل از 17 تیر ماه ثبت نام کرده اند طبق نوشته زیر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایند:

نام کاربری : باید "نام خانوادگی انگلیسی" خودتان را که در فرم ثبت نام وارد نموده اید بدون فاصله و با حروف کوچک وارد نمایید.

رمز عبور : کد ملی ده رقمی که در فرم ثبت نام وارد نموده اید.

10- لطفا در هنگام خروج از وبسایت بر روی قسمت ثبت نام و ورود کابران کلیک کرده و بر روی خروج کلیک کنید.

 

- همواره برای ورود به سایت از آدرس www.iranmedcongress.ir استفاده نمایید.